Як придбати пиломатеріали у місті Рівному

Ринок деревини в Україні за останні роки зазнав значної трансформації, особливо змінилися правила реалізації пиломатеріалів та лісу-кругляку. Угоди з купівлі пиломатеріалів укладаються на торговельному майданчику Української універсальної біржі. Це сервіс, який працює з клієнтами понад чверть століття та має бездоганну репутацію. 

На сьогодні придбати деревину можна в онлайн-форматі. Для цього достатньо пройти реєстрацію та оплатити оренду майданчика для участі в електронному аукціоні. Кожен учасник отримує можливість запропонувати власну ціну та придбати необхідний лот.

Робота товарної біржі УУБ

На сторінці https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupyty-pylomaterialy-u-m-rivne-na-auktsioni-birzhi-tov-uub/ є детальна інформація про різновиди деревини та її продаж у місті рівному. УУБ залучає лісові господарства, які реалізують сировину, та покупців, що представляють інтереси державних і приватних підприємств.

Про дату проведення аукціонів учасники дізнаються у спеціальному графіку, який розміщується на офіційному сайті біржі. Також ця інформація є у повідомленнях месенджера. Аналітики Української універсальної біржі публікують корисні дані та поради, що допомагають укласти вигідні контракти та швидко реалізувати товар.

Інструкція для проходження реєстрації

Щоб стати офіційним учасником електронного аукціону, необхідно зареєструватися та пройти акредитацію. Така процедура поділена на декілька етапів.

1. Ознайомлення із регламентом та правилами роботи торговельного майданчика. Інформація є у вільному доступі.

2. Заповнення анкети-заяви, де потрібно вказати електронну поштову адресу.

3. Формування особистого кабінету.

4. Завантаження за шаблоном переліку необхідних документів.

5. Підтвердження даних та поштової адреси.

6. Отримання згоди Наглядової ради та укладання договору оренди торговельного майданчика.

Договір із завіреними нотаріально копіями потрібно надіслати Новою Поштою до офісу біржі або передати агенту, який працює у Львівській області (для підприємців із Рівного).

Чи залежить вартість деревини від ступеня обробки

Ціна пиломатеріалів визначається не тільки породою дерева, але й ступенем обробки. Деревина поділяється на обрізну, необрізну та стругану. Обрізна сировина відрізняється прямокутною формою, оскільки бокові нерівності видаляються на спеціальних верстатах. Необрізні пиломатеріали дешевші, вони використовуються там, де зовнішній вигляд не є важливим. Більша увага приділяється міцності, стійкості до шкідників тощо. Стругані дошки обробляються особливо ретельно та мають кілька рівних боків.

Гарантії для покупців та лісгоспів

Кожен учасник торгів має рівні права та можливості. Українська універсальна біржа гарантує:

• правове поле для укладання угод, відсутність тіньових домовленостей чи корупційної складової;

• прозоре ціноутворення, вигідні пропозиції на ринку деревини;

• простий механізм закупівлі гуртових партій;

• можливість обрати потрібний лот, доступ до всієї інформації про товар;

• наявність необхідних документів та сертифікатів якості.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментирование записей временно отключено.